W województwie

Zwiedzanie z przewodnikiem

150 PLN
Zwiedzanie Krakowa
(0)
Kraków Zwiedzanie proponuje Państwu nie tylko wycieczki piesze czy busem. Nie boimy się żadnych wyzwań! Tym, którzy oczekują czegoś więcej, nasi przewodnicy po Krakowie oferują komfortowe zwiedzanie K
10 PLN
Pałac Witaszyce jest miejscem gdzie można przenocować i smacznie zjeść wsłuchując się w historię zaginionych polskich koron królewskich i posłuchać opowieści o bohaterach Wiosny Ludów.Na terenie Pałac
Region: Wielkopolska
200 PLN
Jestem licencjonowanym przewodnikiem po Gdańsku, Gdyni i Sopocie. Oprowadzam grupy zorganizowane i turystów indywidualnych. Za świadczone usługi wystawiam rachunki uproszczone.
Region: Pomorze
550 PLN
Rodzinne apartamenty na Costa Brava,opieka rezydenta,zwiedzanie Barcelony i okolic,atrakcyjne pakiety dla firm i osob indywidualnych.
Region: Za Granicą
Lunch Bar Graal
(0)
Oferujemy dobre tanie zdrowe obiady dla wycieczek szkolnych i jak i grup zorganizowanych. Na jeden raz przyjmiemy nawet 2 autokary. Dysponujemy dużym parkingiem dla autobusów.
Region: Miasto
350 PLN
Travel Gdansk
(0)
Codzienne wyjazdy z trojmiasta do Malborka, Sztutowa i Szymbarka oraz innych miejsc.Wygodne busy 9 osobowe.Zapewniamy nocleg,przewodnika i tlumacza.
Region: Trójmiasto
12 PLN
W towarzystwie przewodnika możecie Państwo poznać naszą historię i magię tworzenia kryształów. Hutę Julia można zwiedzać codziennie w godzinach 8:45 do 15:00 (wejścia co 45 minut, 8:45 9:30 10:15 1
Region: Karkonosze
280 PLN
Zwiedzanie Krakowa
(0)
Zapraszamy Państwa na niepowtarzalne wrażenia przy zwiedzaniu Krakowa ekologicznymi pojazdami MELEX.
Region: Miasto
100 PLN
Jestem licenzjowanym i doświadczonym przewodnikiem po Wilnie, Trokach, Kownie, Szydłowie i innych miastach Litwy. Oprowadzam grupy zorganizowane i osoby indywidualne.
Region: Za Granicą

Miejscowości