W województwie

Pojezierze Drawskie

Ośrodek Wypoczynkowy JERMAK
(0)
Posiadamy domki letniskowe, dobrze wyposażony camping, do dyspozycji gości jest Restauracja-Tawerna, organizujemy spływy okolicznymi rzekami oraz imprezy integracyjne.
Kategoria: Domki
30 PLN
Domki Letniskowe Jagoda
(0)
Domki położone w otoczeniu lasów i jezior, sprzyjające warunki do wypoczynku aktywnego (wędkowanie, pływanie, spacery) jak i słodkiemu lenistwu w ciszy i spokoju
Kategoria: Domki
35 PLN
agroturystyka Chotkiewiczówka
(0)
agroturystyka nad j.Krosino na terenie Drawsko-Ińskiego parku krajobrazowego. Raj dla wędkarzy i grzybiarzy
Kategoria: Agroturystyka
Ośrodek Wczasowy Eden - Porost
(0)
domki kempingowe, pole namiotowe, wędkarstwo, wczasy rodzinne, wycieczki szkolne.Na terenie ośrodka funkcjonuje Cafe Bar serwujący napoje zimne i gorące jak również dania obiadowe.
Kategoria: Domki
70 PLN
Ośrodek Wypoczynkowy "SOSENKA"
(0)
Serdeczne zapraszamy do Ośrodka Wypoczynkowego SOSENKA w Człopie, woj. zachodniopomorskie. Ośrodek położony jest nad jeziorem, wśród lasów i otulinie Drawieńskiego Parku Narodowego.
40 PLN
Chata na końcu świata, przyjedź raz, a na pewno będziesz chciał wrócić. Domek na wielkim terenie, wynajmowany na wyłączność.
Kategoria: Pensjonaty
1 PLN
Domek POD LASEM ZATOM
(0)
Samodzielny, całoroczny domek w Drawieńskim Parku Narodowym.Salon, kuchnia i węzeł sanitarny na dole, na pięterku otwarta sypialnia. TVSAT, WiFi, parking, mile widziane zwierzęta.
Kategoria: Agroturystyka
35 PLN
Tanie Noclegi
(0)
Posiadam do wynajęcia pokoje i w pełni wyposażone mieszkania z łazienkami i kuchniami.Zapewniam pełne poczucie niezależności i intymności.Borne Sulinowo to piękne miasteczko w lesie nad jeziorem.
Kategoria: Kwatery, pokoje

Miejscowości