Zdrowie i uroda:

W województwie

Z-Hotel Business & Spa

Zobacz wszystkie zdjęcia
adres:
ul. Wczasowa 25, Otwock
telefon:
227781130
strona WWW
ocena:
(0)
kategoria:
region:
Kontakt

 

Lokalizacja

Z-Hotel Business & SPA **** położony jest na 2 hektarach terenu zielonego i znajduje się zaledwie 25 km od ścisłego centrum Warszawy oraz 30 km od lotniska im. Fryderyka Chopina na warszawskim Okęciu.

Zakwaterowanie

Do dyspozycji gości jest 50 dwuosobowych klimatyzowanych pokoi wyposażonych w zestaw do parzenia kawy i herbaty, sejf, mini bar, telefon oraz telewizję satelitarną. Ponadto goście mają do dyspozycji bezpłatny dostęp do Internetu WI-FI i LAN. W łazienkach znajdują się suszarki do włosów oraz naturalne i ekologiczne kosmetyki relaksacyjne.

Wyposażenie/udogodnienia

W Z-Hotel Business & SPA **** dostępny jest basen z hydromasażem i przeciwprądem, jacuzzi, sauna fińska ze studnią lodową, sala fitness. Dla urozmaicenia aktywności odwiedzających, w obiekcie istnieje możliwość wypożyczenia rowerów.

Dla gości szukających chwili wytchnienia Z-Hotel proponuje Zdrowe SPA, gdzie postawiono wyłącznie na naturalne i ekologiczne kosmetyki o wyjątkowych właściwościach pielęgnacyjnych. Gabinety zostały wyposażone w sprzęt najnowszej generacji do zabiegów: fotodepilacji, fotoodmładzania, drenażu limfatycznego, redukcji cellulitu, dermaterapii oraz mikrodermabrazji.

Wyżywienie

Posiłki serwowane w restauracji Werbena przygotowywane są wyłącznie ze świeżych, naturalnych i najwyższej jakości produktów. W trosce o osoby z Celiakią oraz na Diecie Bezglutenowej kucharze restauracji Z-Hotelu zostali przeszkoleni w zakresie zasad podawania i przygotowywania posiłków bezglutenowych.

Możliwości konferencyjne

W hotelu znajduje się eleganckie i nowoczesne centrum konferencyjne. Klimatyzowane sale wyposażone w wysokiej jakości sprzęt audiowizualny usytuowane są z widokiem na las.

Nad prawidłowym przebiegiem organizowanych spotkań czuwają managerowie i profesjonalna pomoc techniczna, gotowi w każdej chwili spełnić bieżące potrzeby związane z organizacją konferencji. 

Skomentuj obiekt i wystaw ocenę.

Miejscowości