W województwie

Dom nad Potokiem BORSZÓWKA

Zobacz wszystkie zdjęcia
adres:
Wolności 19, 58-580 Szklarska Poręba
telefon kom.:
605454495
strona WWW
ocena:
(0)
kategoria:
region:
cena od:
65 PLN
Kontakt

NASZA OFERTA 

Nasz Dom nad Potokiem jest stylowym obiektem, gdzie projektanci połączyli elementy tradycyjnej konstrukcji z elementami nowoczesnymi dając oczekiwany w dzisiejszych czasach przez każdego z nas komfort. Położony jest w najpiękniejszej dzielnicy Szklarskiej Poręby w Białej Dolinie na wysokości 715m n.p.m. gdzie śnieg leży do późnej zimy oraz gdzie narodziła się Legenda Ducha Gór ok. 1000 lat temu.

CO NAS WYRÓŻNIA

Najlepszą dla nas wizytówką są nasi goście. Obiekt doceniany jest nieprzerwanie od dziesięcioleci przez wielu gości czego wyrazem są wpisy w księdze gości, której część prezentujemy na stronie internetowej. Prócz znanych postaci ze świata polityki, rozrywki jak zawsze najbardziej wdzięczne są rysunki i wpisy dzieci.

 

DLA NASZYCH GOŚCI PRZYGOTOWALIŚMY: 

POKOJE

Wszystkie pokoje są wyposażone w:

- łóżko podwójne (opcjonalnie pojedyncze)

- możliwość jednej lub dwóch dostawek standardowych rozmiarów łóżka

- komfortowa łazienka z ręcznikami, suszarką do włosów

- TV 32" LED z portami USB i opcją podłączenia konsoli

- internet WiFi bezpłatny

- czajnik elektryczny i zestaw herbat

- mini lodówka hotelowa

ŚNIADANIA 

Śniadania podajemy w formie szwedzkiego stołu, gdzie każdy włącznie z wegetarianami znajdzie dla siebie właściwe potrawy. Godziny śniadania do uzgodnienia, gdyż rozumiemy zarówno tych którzy lubią znaleźć się na stoku o świcie, jak również tych którzy lubią się dobrze wyspać. 

TARAS LETNI 

Latem idealne miejsce na poranną kawę/herbatę, jak również popołudniowy relaks z widokiem na wartki STRUMIEŃ, łąkę, staw i las.

TARAS ZIMOWY

Na chłodniejsze dni zapraszamy wszystkich pod taras letni, gdzie dzięki przeszkleniu oraz kominkowi relaks z widokiem na ogród, strumień w ciepłej przytulnej atmosferze jest ogromną przyjemnością. Taras zimowy jest również najlepszym miejscem do głośniejszych imprez.

STRUMIEŃ

Wokół domu wartkim strumieniem płynie potok zasilany najczystszą wodą spływającą z gór, z której można wyłowić pstrągi a latem zanurzyć się dla ochłody - ale uwaga - woda jest bardzo chłodna.

KOMINEK

Na zimowe wieczory sala kominkowa to najlepsze miejsce spotkań przy piwie, drinku połączonego z rozrywką oglądania naszych wyczynów na stoku nagranych kamerą lub TV choćby skoków narciarskich etc.

OGNISKO i OGRÓD

Przed obiektem znajduje się spora ilość terenu, gdzie najczęściej urządzamy ognisko lub grila z pieczeniem przysmaków na patyku lub tworzymy wspólną zupę w kociołku.

BAWIALNIA

Dla najmłodszych przygotowana jest bawialnia z piłkarzykami, miejscem do tańców, muzyką oraz kulami dyskotekowymi.

PLAC ZABAW DLA DZIECI

Dla najmłodszych mamy rozbudowany plac zabaw z dwoma ślizgawkami, domkami, kładką, trzema huśtawkami. Ponadto w dolnej części obiektu mamy pomieszczenie rozrywek dla dzieci. 

BOISKO DO SIATKÓWKI/BADMINTON

Dla najmłodszych i trochę starszych oddajemy do dyspozycji boisko do siatkówki i badingtona.

LEŻAKI 

Prócz dużego terenu o powierzchni 2 hektarów mamy również do dyspozycji gości leżaki.

RUSKA BANIA

Fantastyczny sposób na relaks w gorącej beczce modrzewiowej zarówno latem jak i zimą. Znana jest także pod nazwami: ruska bania, balia ogrodowa, sauna japońska, balia kąpielowa, sauna norweska, sauna japońska. Terapeutyczna zasada działania jest identyczna jak w saunie. Rozgrzewamy organizm w wodzie, a następnie gwałtownie chłodzimy pobudzając krążenie. Ma jednak tę zaletę nad sauną, że przyjemność w bani przy idealnej temperaturze 39 st. C może trwać nawet 3 godziny.

SAUNA

Dla ceniących sobie pełnię relaksu oraz wysoką temperaturę oferujemy saunę, a po niej, aby ochłonąć do wyboru - zimny prysznic, "kubeł" zimnej wody lub zanurzenie w beczce z zimną wodą. Taki zabieg świetnie wpływa na samopoczucie oraz skórę.

SUSZARNIA DL A NARCIARZY

Podczas uprawiania sportów zimowych buty, rękawiczki, czapki wymagają suszenia. Dla naszych sportowców przygotowaliśmy specjalne pomieszczenie do suszenia ekwipunku

PARKING i DOJAZD

Tuż przy drodze asfaltowej przygotowany jest parking na dużą ilość samochodów. Dojazd zwłaszcza zimną podczas dużych opadów śniegu w każdych górach może być utrudniony, sugerujemy zatelefonować i dowiedzieć się o najkorzystniejszą drogę dojazdu lub po prostu podprowadzimy Państwa bezpośrednio pod cel podróży.

WiFi

W całym obiekcie dostępny jest szybki i bezpłatny internet bezprzewodowy.

 

Cennik

Rozróżniamy trzy sezony A, B i C. W zależności od sezonu proponujemy różne ceny.

Ceny zaczynają się od:
    -       60 pln/osoba poza sezonem (sezon C),
    -       65 pln/osoba w średnim sezonie (sezon B)
    -       75 pln/osoba w wysokim sezonie (sezon A) 
    *ceny dotyczą pakietów min. 4 noclegów

    Duże śniadanie – 15 pln/osoba dorosła / 10 pln dziecko (4-10)
    
     
    Dzieci do 3 lat gratis, a trochę starsze w zależności od wieku oczywiście otrzymują zniżki. Ze szczegółowym cennikiem mogą się Państwo zapoznać na stroniewww.domnadpotokiem.pl/cennik/

Więcej informacji – prosimy o kontakt telefoniczny lub odwiedziny naszej strony www:domnadpotokiem.pl

Serdecznie zapraszamy!

Rozróżniamy trzy sezony A, B i C. W zależności od sezonu proponujemy różne ceny. Pełny cennik na stronie www.domnadpotokiem.pl

Ceny zaczynają się od:
    -       60 pln/osoba poza sezonem (sezon C),
    -       65 pln/osoba w średnim sezonie (sezon B)
    -       75 pln/osoba w wysokim sezonie (sezon A) 
    *ceny dotyczą pakietów min. 4 noclegów

    Duże śniadanie – 15 pln/osoba dorosła / 10 pln dziecko (4-10)

Skomentuj obiekt i wystaw ocenę.

Miejscowości