W województwie

Ośrodek Wypoczynkowy "Przy Zalewie"

Zobacz wszystkie zdjęcia
adres:
ul. Stadion 1, 18-230 Ciechanowiec
telefon:
(86) 2710563
telefon kom.:
507793404
strona WWW
ocena:
(0)
region:
cena od:
25 PLN
Kontakt

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług Ośrodka Wypoczynkowego „Przy Zalewie”.
Ośrodek usytuowany jest, jak sama nazwa wskazuje, tuż obok zalewu na rzece Nurzec w Ciechanowcu. Dogodna lokalizacja Ośrodka zachęca zarówno do odpoczynku, jak i aktywnego spędzenia czasu.
Dysponujemy 36 miejscami noclegowymi w 18 pokojach 2-osobowych, ulokowanych w 2 pawilonach mieszkalnych. Doba rozpoczyna się od godz. 12:00. Do dyspozycji jest także pole namiotowe i campingowe. Na życzenie przebywających u nas turystów jesteśmy w stanie zapewnić całodzienne wyżywienie i w związku z tym udostępniamy świetlicę znajdującą się nieopodal pawilonów.
Wieczory spędzić można przy ognisku, które również możemy zorganizować na życzenie klientów. Amatorzy letniego wypoczynku docenią fakt, że po drugiej stronie zalewu można korzystać z bezpośredniego dostępu do wody na terenie kąpieliska z wydzielonym boiskiem do gry w piłkę plażową. Zalew w Ciechanowcu to również wymarzone miejsce dla wędkarzy. Atrakcją dla aktywnych będzie możliwość wypożyczenia sprzętu wodnego (kajaki i rowery wodne) i odbycia niezapomnianych spływów rzeką Nurzec, której meandry i zakola wijące się wśród pól i lasów stanowią ostoję dla wielu cennych gatunków zwierząt i ptaków.
Ośrodek Wypoczynkowy „Przy Zalewie” stwarza idealne warunki do rekreacji dla grup i klubów sportowych (możliwość korzystania z boiska na Stadionie i boiska Orlik).

Dodatkowe informacje:

- 36 miejsc noclegowych w Ośrodku Wypoczynkowym

- 18 pokoi 2-os., każdy z łazienką i oddzielnym wejściem

- miejsca na namioty, przyczepy, kapmpery

- miejsce na ognisko

- wypożyczalnia sprzętu wodnego (kajaki, rowery wodne)

- stadion piłkarski, boisko do gry w piłkę plażową

- parking, kąpeilisko

- dogodna lokalizacja w pobliżu miejskiego rynku

 


 

Cena za pobyt zależy od ilości osób i czasu pobytu. Przy dłuższym pobycie cena, będąca jedną z najniższych w regionie, podlega negocjacji.

Skomentuj obiekt i wystaw ocenę.

Miejscowości