W województwie

Apartamenty i pokoje KM

Zobacz wszystkie zdjęcia
adres:
Żeromskiego, 82-120 Krynica Morska
telefon kom.:
692081254
strona WWW
ocena:
(0)
kategoria:
Kontakt

 

Samodzielne apartamenty i pokoje stanowią alternatywę dla pobytu w hotelu, kwaterze prywatnej czy też w ośrodku wczasowym. To  idealne miejsce dla rodzin z dziećmi, posiadaczy czworonogów oraz osób ceniących prywatność. Wynajmując jeden z tych specjalnych obiektów goście zapewniają sobie całkowitą swobodę w kreowaniu wypoczynku nad morzem.

Polecane przez nas wakacyjne mieszkania w Krynicy Morskiej położone są  blisko morza przy cichej uliczce biegnącej przez sosnowy las  i w odległości krótkiego spaceru od plaży, sklepu, restauracji, baru, kościoła.

Każde mieszkanie dysponuje w pełni wyposażonym aneksem kuchennym, balkonem.  A więc Istnieje możliwość ewentualnego przygotowania  posiłku. Dla osób chcących skorzystać z gastronomii , w obrębie 50m liczne stołówki, bary, restauracje i  smażalnie.

Przyjazdy do mieszkań są możliwe w dowolnym dniu w roku! Minimalna długość pobytu to 4 dni.

Polecamy Państwu mieszkanie  1  i 2 pokojowe. Jednopokojowe  przeznaczone jest  max dla 4 osób, mieszkanie 2-pokojowe, dwupoziomowe max dla 6 osób. Każde z mieszkań posiada aneks kuchenny z płytą grzewczą, lodówką, czajnikiem elektrycznym, naczyniami, łazienkę z kabiną natryskową i W-C, TV, balkon.  Do dyspozycji gości miejsce parkingowe.

Ceny należą do jednych z najniższych w Krynicy Morskiej. W przeliczeniu  na osobę, koszt 1 osoby w mieszkaniu  w sezonie wynosi tylko 55zł/doba.  Przed i po sezonie cena za mieszkanie wynosi tylko 150zł, czyli  25zł od osoby za dobę. W cenie jest  wkalkulowane miejsce parkingowe.

 

Sądzę, ze lubicie Państwo nasze morze i Krynicę Morską i chętnie poznacie to urocze miasteczko lub odwiedzicie nas ponownie .  Dysponujemy  wolnymi terminami i zapraszam serdecznie.

mieszkanie 1 pokojowe:

  • przed i po sezonie - 150zł/doba za mieszkanie [max 4osoby]. Cena nie dotyczy weekendu Bożego Ciała , Dnia Niepodległości oraz świąt. Obowiązująca cena 200zł/doba za mieszkanie [max 4 osoby]
  • w sezonie - 230zł/doba za mieszkanie [max 4 osoby]. 

mieszkanie 2 pokojowe dwupoziomowe:

  • przed i po sezonie - 150zł/doba za mieszkanie [max 4osoby]. Cena nie dotyczy weekendu Bożego Ciała , Dnia Niepodległości oraz świąt. Obowiązująca cena 250zł/doba za mieszkanie [max 6 osoby]
  • w sezonie - 320zł/doba za mieszkanie [max 4 osoby]. 

Skomentuj obiekt i wystaw ocenę.