W województwie

Hostel Fabryka

Zobacz wszystkie zdjęcia
adres:
ul. 11 Listopada 22, 3-436 Warszawa
telefon kom.:
604270010
strona WWW
ocena:
(0)
kategoria:
region:
cena od:
50 PLN
Kontakt

Nasz hostel ulokowany jest w  przedwojennej  fabryce wyrobów gumowych, wzniesionej w latach 1913- 1914, znajdującej się w samym sercu warszawskiej  Pragi.  Praga jako jedna z niewielu dzielnic stolicy zachowała dawny klimat starej Warszawy. Porównywana do berlińskiej dzielnicy Kreuzberg  skupia wielu artystów, którzy znaleźli tu przestrzeń dla swojej twórczości.
W ciągu kilku lat powstało tu też wiele kawiarni, pubów, klubów, dzięki którym Praga stała się żywą, prężnie rozwijającą się dzielnicą - ważnym miejscem na kulturalnej mapie Warszawy.

My zafascynowani  niepowtarzalnym klimatem Pragi, którego próżno szukać w innych dzielnicach, najpierw postanowiliśmy tu zamieszkać a teraz chcemy zaprosić Was do nowo otwartego hostelu Fabryka i podzielić się niezwykłością i oryginalnością praskich miejsc, uliczek, kamienic, zabytków. Hostel nasz znajduje się w otoczeniu 4 klubów: Saturator, Hydrozagadka, Skład Butelek, Zwiąż mnie, pracowni malarskich oraz teatru Academia.

Naszym Gościom mamy do zaoferowania całą gamę pokoi : od 2 do 10 osobowych jak również Apartament, w bardzo atrakcyjnych i konkurencyjnych cenach.  W cenę noclegu wliczone są usługi takie jak:  pościel, ręczniki, kawa, herbata, dostęp do internetu, tv / cd / dvd, dostęp do przewodników i map, przechowalnia bagażu.  
                                                      Zapraszamy


Skomentuj obiekt i wystaw ocenę.