W województwie

Agroturystyka " Stajnia Karasiówka " w Żytniowie

Zobacz wszystkie zdjęcia
adres:
Rudniki, 46-325 Żytniów
telefon kom.:
782794493
ocena:
(0)
kategoria:
cena od:
20 PLN
Kontakt

Mamy oddzielny dom dla gości 5 pokojowy/2,3,4,5/ z łazienkami aneksami kuchennymi,TV, W-fi, świetlicą z bilardem, chatą zbója z kominkiem,kuchnią gdzie przygotowywane są domowe obiady .Zagroda jest ogrodzona ,zadrzewiona jest basen , grill,wędzarnia i miejsce na ognisko , altanką, ławeczki z stolikami, kosz, plac zabaw dla dzieci/piaskownica, huśtawki, trampolina/ .

 

Da dyspozycji gości są również rowery, leżaki, bilard , parking ,staw zarybiony /z altanką na wysepce/ gdzie można powędkować i popływać jest tam też miejsce na ognisko. Otoczony kwitnącymi kolorowo łąkami przepięknie pachnącymi .Mamy konie hucuły ,które można karmić,czyścić, poprzytulać się do nich oraz wykupić jazdę konną. U nas można zakupić mleczko,jaja i ser wszystko świeżutkie bez konserwantów.

 

Jest to wieś spokojna,która ma kilka sklepów,kościół z XVI w.,Ośrodek Zdrowia,3 boiska,ogródek rekreacyjny ,szkołę podstawową,Centrum Kultury i miłych mieszkańców. W 1939r. Żytniów był wsią pogranicza polski a wioska obok Sternalice była już niemiecka. W okresie zaborów należał do zaboru ruskiego , a wieś obok do pruskiego .

 

W koło wioski są lasy pełne grzybów,borówek. W okolicy mamy 2 zalewy, Bory Stobrawskie, Załęczański Park Krajobrazowy, przepiękne zakole Warty oraz wiele zabytków.

 

Najbliższe miasto tj.:Praszka/9km/ ,Olesno /20km./ Wieluń /25km./, Kluczbork/30 km/, Byczyna/20 km./Do Katowic mamy 120km. tyleż samo do Łodzi i Wrocławia.

 

 

NOCLEG OD 20 do 30 zŁ.

OBIAD 18 ZŁ

ŚNIADANIE -15ZŁ

KOLACJA -10 ZŁ

jazda konna -30zł

Skomentuj obiekt i wystaw ocenę.